ورود
  • شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

     

تازه ترین درمان برای پوست جهت بازیابی مجدد درخشش پوست

استرس، تغییرات فصلی و یا محصولاتی که به صورت روزانه استفاده میکنیم می توانند سبب کم شدن درخشندگی، کاهش رطوبت و پوسته پوسته شدن پوست شوند.

1400/04/22

استرس، تغییرات فصلی و یا محصولاتی که به صورت روزانه استفاده میکنیم می توانند سبب کم شدن درخشندگی، کاهش رطوبت و پوسته پوسته شدن پوست شوند. به علاوه، با افزایش سن، پوست تولید خودکار بسیایری از اجزای مفید را که بطور طبیعی به آبرسانی پوست کمک میکنند را کاهش میدهد. مانند سرآمیدها و عوامل مرطوب کننده طبیعی پوست.

یک پوست مرطوب، محکم تر است و کمتر در معرض چروک و افتادگی است.

در دسامبر 2010 با الهام از اولین سفر مالاسپینا در 1789، یک کشتی تحقیقاتی اقیانوس شناسی سفری به دور دنیا را آغاز کرد. این اقیانوس پیما، بیش از 42000 مایل دریایی را برای جمع آوری نمونه باکتریایی ناشناخته آب پیمایش کرد و توانست بیشتر از 120 نوع باکتریایی ناشناخته از عمق ، شوری و سطح اکسیژن مختلف پیدا کند.

در طول این سفر، در نزدیکی آب های فیروزه ای جزیر موریس، یک نوع میکروارگانیسم جمع اوری شد.

Pauseîle یک عصاره تخمیری دریایی است، که برای شما یک نتیجه بی ظیر به ارمغان می آورد. Pauseîle آب و رطوبت مجود در پوست شما را حفظ کرده و لطافت و درخشندگی آن را بازیابی میکند. این ماده همچنین باعث ایجاد فیلاگرین ، پیش ماده عامل مرطوب کننده طبیعی می شود ، که به حفظ رطوبت و حفظ pH پوست برای تخلیه مناسب و درخشش سالم و پوستی نرم کمک می کند.

Pauseîle همچنین باعث افزایش سرامیدها ، کمک به سفت شدن پوست و کاهش اتلاف آب می شود. علاوه بر این ، از اسید هیالورونیک محافظت می کند ، که باعث افزایش ماندگاری آب می گردد.در تحقیقات به عمل آمده، Pauseîle در 7 روز تا 40 درصد درخشندگی پوست را افزایش می دهد. به علاوه در 7 روز تا حدود 39.7% باعث بهبود TEWLمی شود.

Pauseîle یک ماده فعال بیوتکنولوژی مشتق شده از دریا است که 100% منشا طبیعی دارد (ISO 16128) ، مورد تایید COSMOS ، دارای گواهی vegan and halal است.

منبع

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه هرلیچ می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط

شناسه ورودی یا کلمه عبوری صحیح نمی باشد.