ورود
 • شناسه کاربری :

  کلمه عبوری :

   

  شرایط و قوانین استفاده از خدمات هرلیچ
  مشتری گرامی از این که فروشگاه “هرلیچ” را برای خرید اینترنتی محصولات مورد نظر خود انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. لطفاً جهت استفاده بهینه از خدمات موارد زیر را مد نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که استفاده از وب سایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین “هرلیچ” از سوی کاربر است.
  قوانین عمومی
  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت توکا تجارت تابان (هرلیچ) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خدماتی “هرلیچ” تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  “هرلیچ” به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت م ‌کند.
  ارتباطات الکترونیکی
  هنگامی که شما از خدمات “هرلیچ” استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که “هرلیچ” به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و یا سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و پیشنهادات ویژه، امکان دارد “هرلیچ” برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند.
  ثبت، پردازش و ارسال سفارش
  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و یا اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. “هرلیچ” به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت “هرلیچ” به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. “هرلیچ” همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای “هرلیچ” محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. “هرلیچ” مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای “هرلیچ” محفوظ است. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
  خسارت در هنگام حمل و نقل
  “هرلیچ” همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و “هرلیچ” تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش “هرلیچ” اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش “هرلیچ” ارسال شود.
  محتوای وب سایت
  لازم به ذکر است “هرلیچ” تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط “هرلیچ” دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه(پلمپ) است. وب ‏‌سایت “هرلیچ” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سرویس‌‏های سایت آن ‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت “هرلیچ” تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
  سیاست قیمت گذاری
  با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، “هرلیچ” نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، “هرلیچ” موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای “هرلیچ” محفوظ است. قیمتی که در هنگام سفارش اعلام شده معتبر است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.
  قوانین و مقررات
  در صورتی که پس از خرید مشکل و یا ایراد فنی مشاهده کردید، می‌بایست مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن 44469010-021 و یا ارسال ایمیل به نشانی info@herrlichmarket.com به اطلاع ما برسانید. کارشناسان “هرلیچ” ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏‌کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان تایید شود، کالا تعویض خواهد شد. برای ارسال کالای دارای ایراد فنی لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. همچنین ضروری است که کالای خریداری شده، بسته بندی و لوازم جانبی آن از نظر ظاهری در شرایط مطلوب اولیه خود باشد و آسیب دیده و مخدوش شده نباشد. این سرویس اشکال ‏‏های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه هرلیچ می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط

شناسه ورودی یا کلمه عبوری صحیح نمی باشد.