ورود
  • شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

     

داشتن صورتی زیبا و شاداب از پشت دریچه دوربین!

اگر این مقاله را میخوانید، یعنی قرار است با هم تغییراتی در روال آرایش خود ایجاد کنیم!

1400/01/31

اگر این مقاله را میخوانید، یعنی قرار است با هم تغییراتی در روال آرایش خود ایجاد کنیم!

در سال های اخیر، به خصوص پس از شیوع بیماری کرونا، استفاده از نرم افزارهایی مانند زوم (ZOOM) برای برقرای ارتباط تصویری بین اعضای خانواده و یا جلسه های کاری رشد سریعی داشته است. برای همه ما مهم است که از پشت لنز دوربین ها نیز زیبا به نظر برسیم. یکی از بزرگترین مشکلات پوستی همه ما، خستگی و تیرگی پوست است. ما اینجاییم تا به شما مژده دهیم که بری زیباتر به نظر رسیدن، راهکارهایی وجود دارد.

داشتن پوست درخشان با یک رژیم غذایی درست و سالم آغاز می شود. این جمله حتما برای شما تکراری است و خبر جدیدی نیست! اما لازم به تکرار است که گرچه مراقبت از پوست و رژیم غذایی سالم سریعترین راه برای رفع مشکلات پوستی ما نیست، اما نتایج ارزش این زحمت را دارد.

با این حال سریعترین راه حل چیست؟ آرایش!

به دنبال پرایمرهای آرایشی منعکس کننده نور باشید

انتخاب یک پرایمر درست میتواند زیبایی پنهان شده شما را، بیدار کند. در زمان انتخاب زیر ساز آرایش خود دقت کنید که محصول دارای فرمول های آبرسان لازم و نیز پیگمنت های درخشان باشد.

پرایمر هرلیچ به تنهایی میتواند برای شما پوستی درخشان به ارمغان بیاورد.

رژگونه های پودری خود را فراموش کنید

شاید زمان آن فرا رسیده باشد که رژگونه های پودری خود را با یک نوع کرمی عوض کنید. رژگونه های کرمی در مقایسه با نوع پودری خود دارای فرمول نرم کنندگی بیشتری هستند که باعث آبرسانی بیشتری به پوست می شوند.

آرایش چشم ساده و تازه

اول از همه خودتان را در هفته به چند بار چرت نیم روزی مهمان کنید! سپس آرایش ساده ای را برای چشمانتان در نظر بگیرید تا به تازه تر به نظر رسیدن چشمانتان کمک کند.

با انتخاب یک کانسیلر که یک یا دو درجه از پوستتان روشنتر باشد، سیاهی زیر چشمان خود را بپوشانید.

به کمک یک مداد چشم براق و کشیدن یک خط چشم ظریف، برق جوانی را به چشمانتان برگردانید. در انتها با کمک فر مژه و ریمل واتر پروف هرلیچ چشمان خسته تان را بیدار و سرحال کنید.

رژلب های دوست داشتنی

تکمیل کننده یک آرایش ملایم چشم، استفاده از رژلب های پررنگ است. برای فصل زیبای بهار پیشنهاد ما به شما رژ لب صورتی مخملی است

همچنین برای دیدن زیبایی خود مثل شکوفه های گیلاس ، از معجزه بالم لب ، برق لب و خط لب غافل نشوید.

زیبایی حق همه مردم جهان است.

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

منبع

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه هرلیچ می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط

شناسه ورودی یا کلمه عبوری صحیح نمی باشد.