ورود
  • شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

     

تاتو را بشناسید !

آموزش تاتو صورت یا تاتو کردن ابرو چه طور صورت میگیرد؟در مراحل تاتو کردن ابرو، نقش مورد نظر شمارا در ناحیه ابرو کشیده و آنگاه با سوزن مخصوص، رنگ متبوع را، داخل طرح کشیده شده خالکوبی می کنند.

1399/05/24

آموزش تاتو صورت یا تاتو کردن ابرو چه طور صورت میگیرد؟در مراحل تاتو کردن ابرو، نقش مورد نظر شمارا در ناحیه ابرو کشیده و آنگاه با سوزن مخصوص، رنگ متبوع را، داخل طرح کشیده شده خالکوبی می کنند.


رنگ تاتو صورت بر چه مبنایی تعیین می شود؟

تعیین رنگ مطلوب، برای تاتو کردن ابرو به رنگ پوست، مو و ابروهای شما بستگی دارد، ضمن این که، سلیقه ی فردی شما و پیشنهاد دکتر معالج هم مهم میباشد.
لوسیون های رنگدانه تاتو صورت یا ابرو دربرگیرنده چه موادی می باشند؟
بیش تر موادی که برای تاتوی ابرو به عمل میروند، اکسید آهن و دی اکسید تیتانیوم می باشند که هر دو مواد غیر واکنش می باشند، این لوسیون ها به طور ویژه، برای کاشت داخل پوست تن درست شده اند، بیش تر این لوسیون ها از جنس عنصرهای معدنی میباشند و با برخی از رنگدانه ها مثل: رنگدانه هایی که برای لب ها به کار میروند، تفاوت دارا هستند.
در این آموزش تاتو صورت میخواهیم به درست کردن رنگ تاتو صورت بپردازیم، به این شکل میباشد که فرد تاتو کننده، کمی از پودر رنگی مورد نظر را، در یک محلول دارای آب مقطر، گلیسرین و الکل حل می نماید؛ با این کار یک مایع کرم مانند، رقیق و یکنواخت، به دست می آید.


رنگ هایی که در تاتو صورت یا تاتو ابرو بکار می روند چه رنگ هایی میباشند؟

شما میتوانید در آموزش تاتو صورت این نکته را بیاموزید، رنگ تاتو، می تواند بسیار متنوع باشد، از رنگ های خیلی روشن گرفته تا رنگ های خیلی تیره که علاوه بر ابروها، می توان از آنها برای لب ها هم بهره مند شد.


آشنایی با انواع خدمات تاتو بدن

انجام دادن تاتو روی قسمت های مختلف بدن بسیار رایج شده است. مردم به دلایل مختلف و با تنوع بسیار زیاد این کار را انجام می دهند. موضوعی مخصوص افرادی خاص یا جنسیت، سن و رسم و رسومی خاص نیست و همه می توانند انجام دهند.
به دلیل درخواست های زیاد مردم نسبت به قبل و تمایل افراد به انجام خدمات تاتو بدن ، تنوع خدمات تاتو بدن بیشتر شده است. تاتوکاران بسیار هنرمند هستند و طرح های بسیار جذاب و متنوع را کار می کنند. به عبارت دیگر با گسترش خدمات تاتو بدن و تقاضای زیاد مردم نسبت به قبل، کیفیت کار، زیبایی، دقت و مهارت کارکنان این زمینه نیز افزایش یافته و کارهای جذابی ارائه می دهند.
خدمات تاتو صورت که آن را تحت عنوان آرایش دائم نیز می شناسند، در واقع آرایشی نیمه دائم و در عین حال پر طرفدار می باشد. خدمات تاتو صورت عبارت است از فرآیندی که در طی آن رنگدانه های سازگار با پوست انسان ضمن کمترین آسیب رسانی، در عمق معینی از پوست کاشته می شوند.


آشنایی با خدمات تاتو صورت
• تاریخچه تاتو

تاتو هنری است که تاریخچه ای بسیار طولانی و شگفت آور دارد. در این هنر زیبا رنگدانه ها را با استفاده از وسایل مخصوص به پوست فرد وارد کرده و رنگ آن را برای همیشه تغییر می دهند. تاتو از جمله روش های بسیار قدیمی است که به عنوان یکی از انواع آن می توان به خدمات تاتو صورت اشاره کرد.
جالب است بدانید که تاتو ترکیب چیزهایی ناشناخته که در حال حاضر آن ها را تحت عنوان رنگدانه می شناسیم، با بدن فرد می باشدکه به مدت طولانی و بدون تغییر باقی می ماند. اسناد تاریخی به جا مانده از گذشتگان و مکان های باستانی حاکی از آن است که استفاده از تاتو از گذشته های دور تا کنون در بین انسان ها رواج داشته است. جالب تر این که وسیله هایی که سالیان دور به منظور تاتو کردن بر روی بدن و خدمات تاتو صورت افراد مورد استفاده قرار می گرفته اند، در مکان هایی همچون اطراف فرانسه، کشور پرتغال و نیز اسکاندیناوی یافت شده اند!
تحقیقات صورت گرفته بر روی این ابزارهای پیدا شده حاکی از آن است که قدمت آن ها به دوازده هزار سال قبل باز می گردد و این نشان از پیشینه این هنر در میان انسان ها دارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه هرلیچ می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط

شناسه ورودی یا کلمه عبوری صحیح نمی باشد.