ورود
  • شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

     

لوازم ضروری کیف آرایش

چند نفر از شما کیفی پر از لوازم آرایش غیر ضروری دارید؟ چند تا وسیله به درد نخور داخل کیفتان دارید که اصلا لازمتان نمیشود؟ در اینجا لوازمی را لیست کرده ایم که داخل کیف آرایش هر دختر یا خانمی باید باشد.

1399/12/10

fjrigjwwe9r1tblnews:Text_News
fjrigjwwe9r2tblnews:Text_News
fjrigjwwe9r3tblnews:Text_News

میسلار واتر

مهمترین محصول آرایشی که باید همیشه همراه داشته باشید یک پاک کننده خوب آرایش است. ماندن آرایش روی صورت در طی شب پوست شما را خشک و پیر میکند. اما از بین تمام پاک کننده های آرایش، میسلار واتر یکی از بهترین انتخاب هاست. زیرا هم پوست را پاکسازی میکند، هم نقش تونر را در متعادل سازی ph پوست دارد و هم پوست را کاملا آبرسانی میکند. اما مهمتر نقش آن پاک کردن آرایش از صورت است.

پرایمر

پرایمر در روتین آرایش یکی از ضروریات است. پرایمر نه تنها پوست شما را مثل پوست کودکان نرم و لطیف میکند بلکه چروکهای ریز را پر کرده و منافذ پوست را میبندد تا کرم ها و پودهای آرایشی به خوبی روی پوست نشسته و آرایش یکدستی را تجربه کنید.

اسپری فیکساتور

سالها پیش از این، از اسپری حالت دهنده مو به عنوان فیکساتور آرایش استفاده میشد. شاید شما هم وقتی نوجوان بودید یکی دو بار استفاده کرده باشید! امروزه اسپری های فیکساتور، حتی در گرمای داغ تابستان ، بیش از 12 ساعت به دوام آرایش روی صورت کمک میکنند. برای نتیجه بهتر حتی پیش از پرایمر هم میتوانید چند قطره فیکساتور روی صورت اسپری کنید. این کار دوام آرایش را بیشتر کرده و حس تازگی به چهره تان میبخشد.

برس ها و قلم های آرایشی

شاید باورتان نشود اما وقتی از برس ها و قلم های حرفه ای برای آرایش کردن استفاده میکنید تفاوت آرایشتان را متوجه میشوید. برای آرایش چشم همیشه چند مدل متنوع از برس های مخصوص سایه زدن داشته باشید تا بتوانید سایه های اسموکی زیبایی طراحی کنید. همچنین برس زاویه دار برای کانتورینگ و برنزه کردن صورت و نیز برس مخصوص ابروها از لوازم ضروری است.

ضد آفتاب

ما همه به خوبی از تاثیر مخرب اشعه آفتاب روی پوست خود اطلاع داریم. اما باید تاکید کرد که همیشه یک ضدآفتاب در کیف خود همراه داشته باشید. برخی فاندیشن ها دارای اس پی اف هستند اما وقتی تمام روز در محیط بیرون هستید ناچارید ضدآفتاب را تجدید کنید. پس همیشه یک عدد همراهتان داشته باشید!

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه هرلیچ می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط

شناسه ورودی یا کلمه عبوری صحیح نمی باشد.